Jump to content
PlanetaWhisky.pl
  May 25

  Lubuski Festiwal Whisky i Alkoholi Mocnych 2024 - III Edycja

  Lubuski Festiwal Whisky i Alkoholi Mocnych to już trzecia edycja organizowana w Zielone Górze w hotelu Grape Town na powierzchni 1000 metrów kwadratowych. Festiwal jest poświęcony degustacji Whisky oraz innych alkoholi mocnych takich jak GIN czy wódka. Jest to świetne miejsce na poszerzenie swoich horyzontów oraz zdobywania nowych informacji i doświadczeń na temat whisky oraz alkoholi mocnych. Org

  • HOTEL GRAPE TOWN, AL. WOJSKA POLSKIEGO 79, Zielona Góra, 65-762, Poland
  View event
  Jun 14

  Festiwal Whisky i Wina by Al.Capone. - I Edycja

   - 

  O Festiwalu Whisky i Wina by Al.Capone odbędzie się w dniach 14-15.06.2024 w Rzeszowie na terenie parkingu przy Hali Podpromie. Przedsprzedaż biletów trwa do końca kwietnia 2024: Bilet jednodniowy 139 PLN (uprawnia do uczestnictwie w wybranym dniu piątek lub sobota) Bilet dwudniowy 209 PLN (uprawnia do uczestnictwa w piątek i sobotę) Cena regularna od maja 2024:

  • Parking przy hali Podpromie, Rzeszów, Małopolska, 35-959, Poland
  View event
  Aug 23

  Festiwal Whisky Jastrzębia Góra - X Edycja

   - 

  To już X edycja Festiwalu Whisky w Jastrzębiej Górze. Niewątpliwie jest to jedno z największych wydarzeń tego roku poświęcone Whisky. Na blisko 6000m2 pojawią się przedstawiciele whisky niemal z całego świata u których oprócz degustacji będzie można zaczerpnąć wiedzy na temat pochodzenia, nut smakowych oraz procesu destylacji. Sprzedaż biletów nie jest jeszcze dostępna.

  • ul. Droga Rybacka 60, Jastrzębia Góra, Pomorskie, 84-104, Poland
  View event
  May 18

  Whisky Day Cracow - VI Edycja

  Whisky Day Cracow po raz szósty organizuje wydarzenie w przepięknych murach Fortów Kleparz w Krakowie, aby wspólnie celebrować obchodzony na całym świecie World Whisky Day. Sprzedaż biletów: sklep.whiskydaycracow.pl Cena biletu wynosi 179 PLN. W cenie biletu otrzymujesz: kieliszek festiwalowy 4 bony o łącznej wartości 20 zł do wykorzystania na stanowiskach festiwalowych

  • Forty Kleparz, Kraków, 30-001
  View event

Search Events

Happening Near You

Showing events near your current location. See more events by location

We couldn't find any events happening soon near you. Check back later!

Online Events

Browse By Month

No more events to show

There were no events matching your search
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.